VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 
verze pro tisk poslat odkaz RSS Hlavní stránka » Novinky » Vrata Hörmann byla zařazena
16. 03. 2010

Vrata Hörmann byla zařazena do programu „Zelená úsporám“

Využijte možnost získat dotaci na garážová vrata značky Hörmann! Společnost Hörmann splnila veškeré podmínky pro registraci v dotačním programu „Zelená úsporám“.

Díky tomu jsou od 1. ledna 2010 zvýhodněny výrobky pod typovým označením sekční garážová vrata LPU 40 a EPU 40. Garážová vrata s dotací tak můžete zakoupit i u nás. Prohlédněte si nabídku sekčních garážových vrat a šetřete energii i peníze!

Cílem programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. Veškeré informace o programu a podmínky pro splnění nároku na dotaci a její výši naleznete na www.zelenausporam.cz.


« zpět

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.