VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 
verze pro tisk poslat odkaz RSS Hlavní stránka » Novinky » TOR-MASTER byl vyhlášen
21. 01. 2011

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

Společnost TOR-MASTER, s.r.o. byla vyhlášena a oceněna jako „Největší prodejce roku 2010" vratových a dveřních systémů Hörmann v moravském regionu. Hörmann Česká republika, s.r.o., přední evropský výrobce garážových vrat, zárubní a pohonů, ocenil TOR-MASTER za výborné prodejní výsledky, kterých v roce 2010 dosáhl.

TOR-MASTER dokázal toto prestižní ocenění získat již po třetí v řadě. Za rok 2010 prodal největší objem garážových vrat, pohonů a dveřních systémů značky Hörmann a předběhl tak všechny ostatní prodejce v moravském regionu.

„Ocenění si velice vážíme. Je pro nás velkou motivací do budoucna. Věříme, že se nám i v roce 2011 podaří na toto ocenění dosáhnout. Za našimi prodejními výsledky za rok 2010 totiž stojí úsilí, zodpovědný přístup k práci a 100% nasazení všech našich zaměstnanců.", komentoval zisk ocenění Zdeněk Kucín, jednatel společnosti TOR-MASTER.

Největší prodejce roku 2010 - společnost Tor-Master


« zpět

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.