VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 

Sekční vrata

Naše sekční garážová vrata se otevírají svisle a rolují se pod strop garáže, takže nezabírají místo. Jejich vynikající technické řešení umožňuje jejich tichý, lehký a bezpečný pohyb.

Naše sekční garážová vrata se otevírají svisle a rolují se pod strop garáže, takže nezabírají místo. Jejich vynikající technické řešení umožňuje jejich tichý, lehký a bezpečný pohyb. Novinkou jsou plastové paty zárubní, které chrání proti zemní vlhkosti. Díky své konstrukci jsou vhodná do garáží jakéhokoliv tvaru a velikosti. Moderní sekční vrata Vám nabízejí vysokou funkčnost, bezpečnost, spolehlivé ovládání, za velmi zajímavou cenou.  Sekční garážová vrata poskytují dostatek místa pro parkující vozidla, jak před garáží tak i uvnitř garáže.


↓ Komentovat článek zpět »
 

Diskuse k článku "Sekční vrata" (celkem 1)

Přidat příspěvekFrantišek ŠŤastný 12.07. 2015 / [Reagovat]  

Dobry den, mam zajem o sekci vrata do garaze. Rozmer 2450 šířka a výška 2050. Mam zajem o zlaty dub. Poslete mi prosim cenovou nabídku. Budu potřebovat dvoje, ale spocitejte kalkulaci na jedny i na dvoje. Dekuji Šťastný

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.