VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 
verze pro tisk poslat odkaz RSS Hlavní stránka » Články » Proč zvolit při výběru …

Proč zvolit při výběru vratové techniky značku Hörmann?

Špičkové zpracování, spolehlivý servis a moderní design jsou jen některými výhodami vratové techniky Hörmann. Hledáte bezpečná garážová vrata, vysoce funkční elektrický pohon nebo odolnou průmyslovou bránu? Spolehněte se na značku, která v sobě kombinuje dlouhou historii i inovátorský přístup. Přečtěte si pět důvodů, proč zvolit produkty Hörmann!

Vrata a pohony, která mají jméno

Jméno Hörmann má mezi výrobci a prodejci vratové techniky silný zvuk. I zakladatel firmy August Hörmann však věděl, že k dobrému jménu je třeba se dopracovat. Zpočátku soutěžila společnost Hörmann s mnoha dalšími továrnami o každého zákazníka. Na rozdíl od nich se ale rozhodla vsadit na kvalitu a vývoj novinek a za několik desítek let se vyšvihla mezi lídry.

V současné době vede slavnou firmu už čtvrtá generace rodiny Hörmannů, která zaměstnává více než 6 000 zaměstnanců. Garážová vrata, vjezdové brány, elektrické pohony vrat a průmyslová vrata se vyrábějí v Evropě, Asii i Severní Americe. Hörmann zkrátka patří k tahounům, kterému věří lidé po celém světě. Proč je vratová technika Hörmann tolik oblíbená?

Být první vyžaduje velké úsilí

Být největším evropským výrobcem garážových a průmyslových vrat, elektrických pohonů a logistických systémů není lehké. Aby Hörmann udržel svojí výsadní pozici,  musí mít náskok před konkurencí. „Hörmann neustále přichází s technologickými i designovými novinkami. Jako první například představil elektrické pohony se stand-by režimem," říká odborník na vratovou techniku Zdeněk Kucin ze společnosti TOR-MASTER.

Hörmann je také prvním výrobcem, který začal vyrábět rolovací garážová vrata. Vyřešil tak problémy všech, kteří si z rozměrových důvodů nemohli pořídit klasická výklopná nebo sekční vrata. Mezi originální patenty firmy patří také řemenice pro elektrické pohony, která se vyrábí ze speciální tkaniny, na které jsou nataveny plastové články. Taková řemenice je neobyčejně pevná, trvanlivá a zároveň velmi tichá.

Záruka bezpečnosti a kvality

Posedlost bezpečností je pro firmu Hörmann skutečně typická. Vratová technika odpovídá nejen stávajícím bezpečnostním normám platným po celé Evropské unii, ale je zároveň testována na normy, které mají být teprve schváleny. Důkazem „bezpečností politiky Hörmann" jsou celosvětově patentovaná sekční vrata se speciálně tvarovanými lamelami, která vám nikdy neskřípnou prsty, ale naopak je vytlačí ven. Všechna garážová jsou navíc vybavena mechanickými pojistkami proti pádu i tlakovým čidlem proti nárazu do překážky.

Protože si jsou lidé ze společnosti Hörmann kvalitou svých produktů skutečně jisti, poskytují na vratovou techniku záruku výrazně převyšující dobu stanovenou zákonem. „Na elektrické pohony dostanou zákazníci záruku pět let a na všechny vratové pláty dokonce deset let," dodává Zdeněk Kucin. Na všechny výrobky Hörmann se vztahuje také spolehlivý pozáruční servis.

Hörmann: když chcete vrata na míru

Potřebujete garážová vrata netypických rozměrů? Nestačí vám standardní zabezpečovací prvky? Hörmann vychází vstříc všem zákazníkům se speciálními požadavky. Polyesterová barva se na garážová vrata aplikuje přímo ve výrobním závodě. I když se vrata musí zkrátit, aby do vaší garáže přesně zapadla, povrchová úprava se nepoškodí. Ke všem garážovým vratům si navíc můžete dokoupit spoustu doplňků včetně moderního prstového skeneru. Vrata Hörmann tak vlastně fungují jako skládačka - jednotlivé díly si zkombinujete přesně podle vašich představ. 

Myslíme na životní prostředí

Hörmann myslí i na životní prostředí - a to hned dvakrát. Při výrobě používá pouze polyuretanovou bezfreonovou pěnu a šetrné barvy. Elektrické pohony Hörmann navíc disponují stand-by režimem, díky kterému zbytečně neplýtváte elektrickou energii.

Přesvědčily vás vlastnosti vratové techniky Hörmann? Přečtěte si více informací o garážových vratech, elektrických pohonech, bránách, parkovacích závorách nebo límcích pro logistické systémy. Vsaďte na výrobce, který neusíná na vavřínech!

Pět důvodů, proč vsadit na garážová vrata, elektrické pohony a logistické systémy Hörmann

  • Mají dobré jméno
  • Jsou kvalitní a bezpečná
  • Šetří životní prostředí
  • Zaujmou vás svým moderním designem
  • „Zapadnou“ do každé garáže, parkoviště nebo průmyslové haly

↓ Komentovat článek zpět »
 

Diskuse k článku "Proč zvolit při výběru vratové techniky značku Hörmann?" (celkem 0)

Přidat příspěvekFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.