VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 
verze pro tisk poslat odkaz RSS Hlavní stránka » Články » Bezpečné a spolehlivé …

Bezpečné a spolehlivé systémy pro logistiku Hörmann

Logistika se řídí dvěma základními principy - přáním zákazníka a snahou o minimalizaci nákladů. Důraz se klade nejen na rychlost, efektivitu a kvalitu práce, ale také ochranu životního prostředí a úspory energie. Žádné skladovací zařízení, distribuční společnost ani dopravní podnik se proto neobejde bez kvalitního vratového systému, který umožní jednoduchou a bezpečnou přepravu zboží. Firma Hörmann patří ke špičkám na trhu. V čem jsou její logistické systémy jiné? Jaká vrata nabízí? Přečtete si článek o spolehlivých vratových systémech.

Vratový systém pro logistiku ušitý na míru

Společnost Hörmann je známá svojí posedlostí po dokonalosti. Ve vývojových centrech v Německu pracují kvalifikovaní odborníci, kteří neustále vyvíjejí nové a vylepšují stávající produkty. Právě z vlastnictví několika unikátních patentů vyplývá výsadní pozice firmy Hörmann na trhu.

Všechny důležité komponenty logistických vratových systémů - jako jsou sekční, rolovací a rychloběžná vrata, elektrické pohony nebo můstky a těsnící límce - jsou vyráběny přímo u společnosti Hörmann. Proto jsou všechny produkty maximálně kompatibilní a lehce kombinovatelné. „Na trhu najdete balíčková řešení, která se dají snadno rozčlenit podle typu zákazníka. Jde ale o hrubé rozdělení. Sestavení vratového systému by mělo vždy vycházet z individuálních podmínek a mělo být prováděno na míru," říká odborník na logistické vratové systémy Zdeněk Kucin ze společnosti TOR-MASTER. Systémy Hörmann jsou variabilní a umožňují vytvořit skutečně optimální řešení pro každého.

Kvalitní průmyslová vrata jako základ

Základem každého logistického systému jsou kvalitní vrata. Nejpoužívanější jsou sekční nebo rolovací vrata dostupná v mnoha konstrukčních i designových variantách. K dostání jsou zateplená i nezateplená vrata, vrata s prosklením nebo třeba vrata s integrovanými dveřmi. Výběr průmyslových vrat není díky široké nabídce snadnou záležitostí. „V ideálním případě by mu mělo předcházet sestavení komplexního projektu. V praxi to tak většinou nebývá. Průmyslová vrata jsou vybírána především podle ceny, ne podle jejich vlastností a přínosu pro celý logistický systém," doplňuje Zdeněk Kucin.

Logistické firmy stojí před zásadním rozhodnutím - buď vsadí na chytrou kombinaci několika vrat nebo zvolí dražší multifunkční vrata. Zákazník, který chce dobře zateplit skladovací prostor, si tak může pořídit zateplená a těžká vrata pro noční provoz a rychloběžná vrata pro denní provoz, anebo zakoupit průmyslová vrata, která dobře izolují a zároveň se rychle pohybují. Vždy záleží na jeho specifických požadavcích a podmínkách. Hörmann proto klade důraz na odborné poradenství a spolehlivý servis.

Bezpečí zaměstnanců i ochrana zboží

Při hodnocení kvality logistického systému hraje roli také bezpečnost. Vrata a další komponenty Hörmann jsou vybaveny množstvím drobných detailů, které jejich majitelé ocení především v krizových situacích. Systém Anti-crash brání střetu vrat s neopatrnými zaměstnanci nebo křehkým zbožím. Rychloběžná vrata jsou spojena se spínací skříní s integrovaným zdrojem, který si i při přerušení dodávky elektrického proudu zachová dostatek energie na otevření vrat. Sekční vrata zase umožňují bezbariérovou úpravu prostoru.

Sebevědomí společnosti Hörmann skutečně nezapře. Za svými produkty si stojí, a proto na ně uděluje delší záruku, než jaká je stanovena mezinárodními normami. Sekční a rychloběžná vrata například disponují zárukou 10 let.

Přečtěte si více informací o průmyslových vratech, těsnících límcích, logistických můstcích i elektrických pohonech Hörmann. Potřebujete poradit s výběrem vhodných komponentů pro logistický systém? Kontaktujte odborníky ze společnosti TOR-MASTER.


↓ Komentovat článek zpět »
 

Diskuse k článku "Bezpečné a spolehlivé systémy pro logistiku Hörmann" (celkem 0)

Přidat příspěvekFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.