VRATA • DVEŘE • BRÁNY • ZÁVORY • MŮSTKY A LÍMCE

 

Články

Dotaz na cenu

Nenašli jste cenu Vámi vybraného produktu? Napište nám! Rádi Vám pošleme cenovou nabídku.

Děkujeme

více »

Hörmann

Kdo zná značku Hörmann, pak ví že se pod tímto názvem skrývá špičková kvalita, vysoké technické zpracování, záruka certifikované kvality, uživatelský komfort, zpracování projektů na míru, mnohaleté zkušenosti s výrobou garážových a průmyslových vrat a bran.

více »

Sekční vrata

Naše sekční garážová vrata se otevírají svisle a rolují se pod strop garáže, takže nezabírají místo. Jejich vynikající technické řešení umožňuje jejich tichý, lehký a bezpečný pohyb.

více »

Brány

Brány jsou významným estetickým a dekorativním prvkem zahrad a pozemků rodinných domků. Brány uzavřou vjezd jak na soukromý pozemek, firemní areál tak i průmyslový objekt. Nabídnou Vám můžeme posuvné a otočné vjezdové brány.

více »

Vrata

Vrata můžeme rozdělit podle určení a použití na  vrata garážová a průmyslová. Pomocí garážových a průmyslových vrat jednoduše vyřešíte kontrolu vjezdů a vstupů. Tato vrata naleznou své využití ve skladech, výrobních halách i v ostatních průmyslových objektech.

více »

Garážová vrata ceník

Garážová vrata ceník mají firmy většinou jen orientační neboť cenu garážových vrat ovlivňuje mnoho faktorů, jako například materiál, velikost, ovládací prvky,

více »

Garážová vrata

Bezproblémové ovládání otevírání a zavírání garážových vrat je u nás daným standardem. V naší nabídce jsou vrata v mnoha normovaných rozměrech, není však problém vyrobit na zakázku garážová vrata atypického rozměru.

více »

Výměna garážových vrat: rychle a efektivně

Přemýšlíte o zateplení garáže? Plánujete před blížící se zimou výměnu garážových vrat? Nevíte, jak na to? Přinášíme vám stručný návod, jak v několika krocích rychle, efektivně a spolehlivě vyměnit stará garážová vrata za nová. Inspirujte se naším článkem a vyměňte svá garážová vrata, dokud je ještě čas.

více »

Vybírám garážová vrata, zn. kvalitní. Výběr garážových vrat, 2. díl

Kvalitní garážová vrata se v poslední době stala standardem mnoha českých garáží. Správné garážování vozu je totiž jedním z několika faktorů, které ovlivňují jeho životnost. Plánujete pro svou garáž nová garážová vrata, která zajistí kvalitní ochranu vašeho automobilu? Nevíte, pro která vrata se rozhodnout? Inspirujte se druhým dílem seriálu o výběru garážových vrat, ve kterém vám přinášíme přehled jednotlivých typů vrat i s jejich výhodami i nedostatky.

více »

Efektivní řešení parkování: volně stojící nebo vestavěná garáž?

V současné době se většina z nás bez jednoho nebo dvou aut v rodině už neobejde. S jejich využíváním souvisí i potřeba bezpečného a efektivního parkování a garážování. Pokud nechceme, aby náš vůz celoročně odolával nepřízni počasí, je na místě uvažovat o budování garáže.

Máme dvě základní možnosti: buď vybudujeme garáž přímo jako součást domu, nebo se zaměříme na samostatně stojící objekt. Chcete-li vědět jaké výhody a nevýhody vám přinesou jednotlivá řešení a jaké druhy garážových vrat jsou pro ně ideální, přečtěte si náš článek o budování garáží!

 

více »

Herman není Hörmann, aneb čí garážová vrata vlastně kupujeme?

Sháníte-li kvalitní a značková garážová vrata, pak jste se určitě doslechli o firmě Herman, nebo jste možná hledali vrata a brány Horman. Pokud chcete najít relevantní informace o této společnosti, s českým „překladem“ jejího názvu si nevystačíte. Ve skutečnosti se jedná o německou firmu Hörmann, jejíž název je odvozen od jména zakladatele společnosti Augusta Hörmanna.

více »

Bezpečné a spolehlivé systémy pro logistiku Hörmann

Logistika se řídí dvěma základními principy - přáním zákazníka a snahou o minimalizaci nákladů. Důraz se klade nejen na rychlost, efektivitu a kvalitu práce, ale také ochranu životního prostředí a úspory energie. Žádné skladovací zařízení, distribuční společnost ani dopravní podnik se proto neobejde bez kvalitního vratového systému, který umožní jednoduchou a bezpečnou přepravu zboží. Firma Hörmann patří ke špičkám na trhu. V čem jsou její logistické systémy jiné? Jaká vrata nabízí? Přečtete si článek o spolehlivých vratových systémech.

více »

Proč zvolit při výběru vratové techniky značku Hörmann?

Špičkové zpracování, spolehlivý servis a moderní design jsou jen některými výhodami vratové techniky Hörmann. Hledáte bezpečná garážová vrata, vysoce funkční elektrický pohon nebo odolnou průmyslovou bránu? Spolehněte se na značku, která v sobě kombinuje dlouhou historii i inovátorský přístup. Přečtěte si pět důvodů, proč zvolit produkty Hörmann!

více »

Jak vybrat správný motor pro vaše vrata? 2.díl o elektrických pohonech

Elektrický pohon garážových vrat se podobá malé krabičce dlouhé jen 30 centimetrů. Přesto dokáže zvednout i velmi těžká zateplená garážová vrata. Zajímá vás, jak vlastně elektrické pohony fungují, podle čeho byste je měli vybírat a kdo patří ke špičce mezi výrobci pohonů pro garážová vrata? Přečtěte si druhý díl našeho seriálu!

více »

Když motor nahradí lidské ruce. 1. díl o elektrických pohonech

Pohodlí, jednoduché ovládání, minimální údržba. To jsou jen některé výhody garážových vrat s elektrickým pohonem. Zajímá vás, jak elektrické pohony fungují, z čeho se skládají a jak je můžete ovládat? Přečtěte si první díl našeho seriálu!

více »

Hledám garážová vrata, zn. kvalitní. Výběr garážových vrat, 1. díl

Garáž s kvalitními garážovými vraty už dnes není výstřelkem bohatých majitelů luxusních vil, ale samozřejmou součástí rodinných i bytových domů. Ochrání auto před zloději, před nepříznivým počasím i před poškrábáním nablýskané karoserie. Chystáte se na výstavbu nové nebo rekonstrukci staré garáže a nevíte, pro jaká vrata se rozhodnout? Přečtěte si první díl seriálu o garážových vratech a inspirujte se našimi radami.

více »

Rozšiřujeme nabídku rozměrů vrat v akční nabídce

03. 06. 2011

Chcete ušetřit za nákup garážových vrat značky Hörmann? Využijte naší akční nabídky a ušetřete až 30 % za garážová vrata. Nově také můžete zakoupit garážová vrata RenoMatic Decograin a RenoMatic Micrograin o výšce 2000 mm!

Více novinek »

TOR-MASTER byl vyhlášen největším prodejcem garážových vrat Hörmann

21. 01. 2011

Společnost Hörmann Česká republika, s.r.o. vyhlásila TOR-MASTER, s.r.o. „Největším prodejcem roku 2010" v oblasti vratových a dveřních systémů značky Hörmann v moravském regionu České republiky.

Více novinek »

Naši partneři: Plastová okna / Vnitřní interiérové dveře / Koupelny / Obývací stěny / Jídelní sety / Realitní kancelář Praha / Dražby nemovitostí / interiérové dveře Sapeli / Zateplení fasád / plastové bazény / Markýzy venkovní / Plastová okna a dveře na míru / Zámková dlažba, Zámkovka / Plastová okna / Potřeby pro dům a zahradu / Dřevostavby / AQ Okna servis


Pošli odkaz známému* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.